Opinie

Kilka wpisów / opinii internautów:

  • Polecam szczegolnie to miejsce dla rodziny z dziecmi ! Naprawde spokojnie i milo. Jedynym minusem sa ceny ale to chyba w kazdym miejscu nad polskim morzem sa podobne. Plaza SUPER czysciutka woda , szeroka plaza. Bylem raz i wybiore sie tam ponownie
  • Krynica morska. Dla mnie to cudowne miejsce. Piękne krajobrazy no i przede wszystkim można odpocząć od zgiełku miasta. Polecam 🙂
  • Miejsce wypoczynku mające historię sięgająca XIX wieku. Ale oczywiście nie jest skansenem. Jest zywa i otwartą miejscowością. Dla wszystkich. Są to hotele i campingi, pola biwakowe i lasy. Z wyżywieniem nie ma żadnego problemu. Rozrywek jest wystarczająco dużo i również dla każdego. Rejsy stakiem, jazda konna i wesołe miasteczka. Krynica Morska to przede wszytkim plaża. Jest ona duża i czysta. A po sztormie mozna znaleźć tu sporo bursztynu. W sezonie jest dosyć tłoczno, ale miejsca wystarcza dla każdego.
  • Krynica jest dość popularnym miejscem i jest tam cała masa turystów.
    Do tego organizowane są różne happeningi, stawiają wesołe miesteczka itp. Muzyka gra od rana do późnych godzin nocnych.
  • Cudowne miejsce dla każdego, kto kocha morze, plaże i słońce. Atmosfera jest cudowna, a plaże przepiękne. Dzięki takim miejscom można oderwać się od rzeczywistości, zapomnieć o problemach i codziennych troskach. Miejsce idealne dla dzieci, nastolatków kochających zabawę, rodziców chcących odpocząć, a także starszych osób lubiących spacery. Gorąco polecam!
  • Małe miasteczko na mierzei wiślanej położone na wąskim pasku lądu pomiędzy Zatoką Gdańską, a Zalewem Wiślanym. Znajdują się tu latarnia morska i port jachtowo – rybacki, z którego można wybrać się w rejs po zalewie lub do Fromborka. Jak wszystkie miejscowości w tym regionie i ta ożywa w miesiącach letnich za sprawą turystów. Przyciągają ich tu szerokie piaszczyste plaże. Baza noclegowa Krynicy jest bogata, znajdują się tu zarówno campingi, pensjonaty i hotele o zróżnicowanym standardzie. Wieczorem można odwiedzić jeden z licznych barów, a później wybrać się do dyskoteki. Jeżeli ktoś nie lubi tłoku i hałasu to do Krynicy Morskiej najlepiej przyjechać w maju, czerwcu lub wrześniu.